persian contact English 

گاو وحشی ابرنقدینگی

علت آشوب و‌ تلاطم اقتصادی در کشور قطعا تحریم نیست! دروغ بزرگ است که به مردم می گویند! ساختار اقتصادی و مالی ایران بی برنامه و بی بند است ابرنقدینگی که عامل اصلیش دولت و بانک مرکزی هستند مثل گاوی وحشی در مغازه بلور و چینی و شیشه فروشی جولان می دهد صاحب و‌ حساب کتاب ندارد هرکی به هرکی است حیات وحش و بی قانونی محض است هرکس هرکار دلش می خواهد می کند و کلا سیستم مهار کننده نقدینگی و ابردلالی در کشور نیست.

ابرنقدینگی ممکن است به فاجعه بزرگ ابرتورم ختم شود باید رهبری بطور مستقیم و مجلس وارد میدان شوند و ابرنقدینگی را فقط به مجاری تولید هدایت کنند نه دلالی و سرگردانی در بازار و هر که هر چه خواست هر مقدار خواست خرید کند قوانین نباید اجازه جولان پول بدهد پول حق دارد فقط در مسیر و کانال تولید سودا گری کند نه هر طرف که خواست بتازاند !

کشور ظاهرا دست مشتی قمارباز است با جو دادن و‌ هیاهو، پول و سرمایه ملت را بالا می کشند ! چرا مجلس و رهبری اجازه می دهند کشور این حد بی در پیکر باشد هیچ قانونی در کشور برای مهار پول و نقدینگی نیست! چرا؟! چون بسیاری از درون خود دولت و نهادهای حکومتی در راس ابردلالی و چپاول از ملت و افزایش سطح سرمایه و طبقه اجتماعی خود هستند مبنای کشور اشرافیگری محض و اندوختن بی حد و‌ اندازه ثروت است! باید قیام قسط عدل، داد و برابری دنبال شود فقط با پیاده سازی برابری میشه جلوی توحش طبقه سرمایه دار ابردلال ابرمیلیاردر را گرفت کشور و‌ جهان نیاز به برابری انسانی مهدوی دارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Atashkadeh