persian contact English 

چرا اسرائیل از پوستر رهبری عصبانی شد

رهبر ایران در سایت خود بمناسبت روز قدس، پوستری آزاد سازی قدس را به آزادی خرمشهر تشبیه کرد و این موجب واکنش مقامات اسرائیلی و حتی وزارت خارجه صهیونیست آمریکا شده است.

دلیل اصلی این عصبانیت در بطن پوستر نهفته است این نخستین بار است که رهبری بجای برجسته سازی قبه الصخره با گنبد طلایی دقیقا مسجد قدس را در اولویت و بالاتر از قبه الصخره قرار داده است و این موجب خشم اسرائیل شده است. چون قبه الصخره مسجد جدیدی است که مسلمانها بعد پیروزی در جنگ صلیبی روی خرابه های مسجد (معبد) قدس ساخته بودند اما مسجد قدس یک آثار چندهزار ساله است که اسرائیل آن را معبد سلیمان می داند در حالیکه آن محوطه هیچ ربطی به سلیمان ندارد و این دروغی است که سالها صهیونیستها در بوق و کرنا می کنند.

از دیگر دلایل عصبانی شدن صهیونیست ها بکار بردن واژه فاینال سولشن یا راه حل نهایی است که در عبارات رهبری برای رفراندم بکار رفت. اسرائیل سالهاست که عبارت راه حل نهایی را برای هولوکاست دروغین جعل کرده است.

وزارت خارجه آمریکا هم در یک اقدام احمقانه و بچگانه آرم اس اس نازی را روی عبای رهبری طراحی کرد و این عصباینت هم ناشی از بخش دیگر از سخنان رهبری است که گفته آزادسازی فلسطین به معنی نابودی یهودیان نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Atashkadeh