persian contact English 

موش های اقتصادی

اعدام مفسدین اقتصادی هیچ وقت راهکار و درمان نبوده است این موش های اقتصادی پنجاه شصت هزار نفر اند اگر هر روز یکی هم اعدام شود (که نمی شوند معمولا هر چند سال یکی را قربانی می کنند ) دویست سال طول می کشد تا موشهای اقتصادی تولید تا تاریخ امروز اعدام شوند.

موشهای اقتصادی با سرعت نجومی هر روز تولید می شوند که محصول ساختار فسادزای دولت است. اگر واقعا کسی در ساختار دلسوز بود سر افعی را که بانک مرکزی هست قطع می کرد. بانک مرکزی مثل یک خوک پر پستان! تغذیه کننده همه این چند ده هزار موش اقتصادی است.

اعدام کردن تا حالا چه فایده داشته است؟ ساختار مالی اقتصادی و مدیریت مالی و برنامه ریزی کامل باید عوض شود و لازمه اصلی اینست که این ساختارها از دست دولت که خودش مادر اصلی فساد است کنده شود. مولد اصلی فساد و موش اقتصادی در درجه اول بانک مرکزی و بانکها هستند چون آنها پول لازم برای دلالی و احتکار موش های اقتصادی را تامین می کنند. ایکاش یک کم همت در جریان انقلابی بود و ضد بانکها روشنگری گسترده می کردند. اینکه کنترل کشور دست بانکها بیفتد عمدی و یک برنامه صهیونیستی بوده است که مجری آن طیف کارگزاران بوده برای ایجاد این ساختار موش ساز چند دهه تلاش و برنامه ریزی و فکر شده است. دولت و قوانین کشوری طرف سرمایه دارها و موش های اقتصادی هست و دنبال حذف تمام بنگاه های مردمی و تعاونی و ساختارهای کاهنده فاصله طبقاتی و برابری اجتماعی است. چه مدت طول میکشه مردم ما بیدار بشوند و مشکل و ریشه اصلی فساد را که بانکها عانل اصلیآشفتگی سیستم مالی کشور هستند درک کنند؟ که این ساختار طبقانی تحقییر کننده را نپذیرند. اینکه حق شان نیست برده تحقییر شده ابرمیلیاردرهای بانکی باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Atashkadeh